- HAMA

Цена
€8 11 / 15 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Монтира се към моноподи -като стойка за смартфони с ширина от 5.5 до 8.2 см (landscape orientation)
Резба: 1/4"
Гумена основа предпазваща телефона
Стабилно захващане
Може да се монтира и към триподи с резба 1/4"
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Монтира се към моноподи -като стойка за смартфони с ширина от 5.5 до 8.2 см (landscape orientation)
Резба: 1/4"
Гумена основа предпазваща телефона
Стабилно захващане
Може да се монтира и към триподи с резба 1/4"
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Трипод |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Съвместими телефони | Универсален |
| Материал | Пластмаса |
| Материал | Пластмаса |
| Монтиране | Щипка |
| Цвят | Черен |
| Монтиране | Щипка |
| Бранд | Универсален |
| Бранд | Универсален |
| Цвят | Черен |
| Тип аксесоар | Трипод |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип монтаж | За кола |
| Механизъм на закрепване | Скоба |
| Съвместимо устройство | Смартфон |
| Цвят | Черен |
| Регулируем ъгъл | Да |
| Безжично зареждане | Не |
| Съвместим с MagSafe | Не |
| 360° завъртане | Да |
| Максимална ширина на устройство (mm) | 82 |
| Материал | Пластмаса |
| Тегло | 0.04кг |
Холдер за смартфони HAMA, 8.2 cm, 1/4", Черен
Закрепете сигурно вашия смартфон с този компактен и универсален холдер от HAMA. Със стандартна резба 1/4" за трипод, той лесно се прикрепя към стативи, селфи стикове и други аксесоари за стабилни снимки и видеа.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Побира смартфони с ширина до 8.2 cm, включително повечето модели с калъфи.
- Гъвкаво закрепване — Стандартната резба 1/4" работи със стативи, моноподи и други.
- Сигурен захват — Меката подложка предпазва устройството, като го държи здраво на място.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Марка | HAMA |
| Модел | 04637 |
| Макс. ширина на устройство | 8.2 cm |
| Резба за монтаж | 1/4" |
| Цвят | Черен |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- Холдер за смартфони HAMA
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









